Masaż misami dźwiękowymi

Danuta Preuss       tel. 665557075
ukończyła pełny cykl Szkolenia Masażu Dźwiękiem Misami Terapeutycznymi i Gongiem Wietrznym otrzymując Tytuł Masażysty Dźwiękiem. Szkolenie i praktykę rozpoczęła w 2014 r. 
Jedna godzina to czas, w którym możesz głęboko się odprężyć. Masaż, wykonywany certyfikowanym Misami Dźwiękowymi ACAMA, jest przyjemny, relaksujący i harmonizujący. Dźwięk i fala akustyczna mis wnika w ciało powodując wibrację komórek, przywracając im stan naturalnej równowagi. Terapia wyraźnie poprawia nastrój, wycisza jednocześnie pobudzając organizm do samoregeneracji.

 Masaż Lomi Lomi Nui

Agnieszka Wojtkowiak     tel. 727478777 
 
od kilku lat zakochana w tym rytualnym masażu, będącym doskonałym uzupełnieniem praktyki jogi i zawierającym w sobie idee takie jak oddanie, płynność, oddech, medytację w ruchu. Ukończyła kurs podstawowy KINO MANA - hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui.
Świątynny masaż hawajski jest masażem całościowym. Jego celem jest rozluźnienie naprężonych mięśni oraz usuwanie wewnętrznych blokad. Jest ucztą dla zmysłów, powracającym, rozległym dotykiem przy dźwiękach muzyki, harmonijnym rytualnym tańcem masażysty wykonywanym w skupieniu i oddaniu, pozwalającym uruchomić naturalny przepływ energii w ciele, aby powrócić do stanu radości i wewnętrznego spokoju.

Technika Bowena

Katarzyna Preiss- Jastrzębska     tel. 888347591
terapeutka ustawień systemowych i techniki Bowena, metody manualnej, przywracającej homeostazę organizmu.
Technika Bowena może być stosowana oddzielnie lub jako uzupełnienie innych zabiegów, zarówno w stanach ostrych, jak i przewlekłych, w ramach rehabilitacji albo profilaktycznie, w każdym wieku i stanie zdrowia, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych i „nie może zaszkodzić” .Metoda ta polega na wykonywaniu delikatnych, a jednocześnie znaczących ruchów na mięśniach, ścięgnach i powięzi, wprawiających organizm w stan głębokiej relaksacji, co powoduje rozluźnienie napięć w obrębie całego ciała, a w rezultacie kolejno jego detoksykację, regenerację narządów i układów, wzmocnienie odporności. Skutkiem jest przywrócenie równowagi fizycznej, fizjologicznej, psychicznej i emocjonalnej.

Studio Sananda Szkoła Yogi 

Agnieszka Wojtkowiak

ul. Langiewicza 2/5

61-502 Poznań 

Kontakt  Regulamin

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon