top of page

Access Bars

414196926_1595952911230098_2897266315243887427_n_edited_edited.jpg

Zabieg energetyczny Access Bars

Agnieszka Wojtkowiak     tel. 727478777 
Anna Szymczak               tel. 690174517

Obie ukończyłyśmy certyfikowany kurs Access Bars.

Wszechświat nieustannie nas obdarowuje.

Jednak jak wiele z tego gotowi jesteśmy przyjąć? Ile ograniczeń sami nakładamy na siebie?

Jak często zadajemy sobie pytania typu: jakiego życia pragnę, jak bardzo mogę być szczęśliwa/y, jak wielką radość i lekkość mogę odczuwać w swoim istnieniu, w swoim działaniu?

Access Bars to energetyczny zabieg , który wspomaga wyzwalanie się z często nieświadomych i narzuconych schematów myślowych, schematów, które inicjują automatyczne, niekoniecznie optymalne dla nas działania. Sesja Bars otwiera możliwość wyboru nowych ścieżek w oparciu o swój prawdziwy nieograniczony potencjał, swoje talenty i wewnętrzne zasoby.


Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowywane są przekonania, wierzenia, lęki i inne  emocje i postawy, którym kiedykolwiek nadaliśmy znaczenie. Obejmują one różne obszary życia. Dotyczą naszego poczucia obfitości, kreatywności i realizacji marzeń, nieświadomych osądów siebie i kontroli rzeczywistości, postrzegania swojego ciała i seksualności, poczucia spokoju, życzliwości i wdzięczności, uczuć, jakich żywimy do siebie i do innych.

 

Podczas sesji w skupieniu dotykamy tych punktów na głowie, aby spowolnić fale mózgowe, rozładować nagromadzone napięcia i pozwolić energii swobodniej płynąć. Sesja przynosi głębokie odprężenie i poczucie przejrzystości. Poprawia samopoczucie i dodaje energii.

Może być stosowana w celu dokonywania zmian we wszystkich obszarach życia.

Jesteśmy nieograniczonym istnieniem. Gdy stawiamy sobie otwarte pytania, otwieramy się na najlepsze możliwości, pozwalamy naszej wyższej jaźni, naszej wewnętrznej wyższej istocie prowadzić nas najlepsza drogą.

 

Sesja trwa ok. 60 minut.
 

Osoba, która poddaje się sesji leży na plecach, podczas gdy wykonująca delikatnie dotyka odpowiednich punktów na głowie.  Każda sesja jest indywidualna, szczególna.

Nie ma żadnych ograniczeń ani przeciwwskazań do stosowania zabiegu bars.

bottom of page