Kurs wstępny 
poniedziałki i środy, godz. 20:15 - 21:30
Kurs trwa 2 miesiące i obejmuje 16 zajęć. Zajęcia odbywają się 2 razy tygodniu.​ Prowadzony jest metodą BKS Iyengar’a, którą charakteryzuje precyzja, metodyczność nauczania, indywidualne podejście do ucznia dzięki wykorzystaniu pomocy takich jak klocki, koce, wałki, paski.
Pierwsze 8 zajęć to przewaga  pozycji stojących, poznawanie kształtu poszczególnych asan oraz  podstawowych ruchów w pozycjach.
Kolejne obejmują więcej asan z innych grup takich jak: łagodne wygięcia, skręty, skłony, pozycje brzuszne, przygotowania do pozycji odwróconych.
Każde zajęcia zawierają asany regeneracyjne i zakończone są kilkuminutowym relaksem.
Kurs prowadzi: Agnieszka Wojtkowiak, nauczycielka jogi w stopniu Intermediate Junior III.
 
KOSZT: 2 x175 zł lub opłata jednorazowa za obie części - 320 zł, płatne przed pierwszymi zajęciami. Osoby posiadające kartę Multisport Plus, FitProfit albo Ok System wpłacają kaucję 75 zł. Kaucja zwrócona zostanie po zakończeniu kursu. Nie zwracamy kosztów za niewykorzystane zajęcia. Nieobecność na zajęciach można odrobić w ciągu 2 tygodni po zakończeniu kursu na grupie początkującej lub ogólnej.
ZAPISY:  w recepcji szkoły, tel/sms: 727 47 87  77  lub na fb  Studio Sananda – Szkoła Yogi. Zadatek 75 zł płatny w recepcji lub na rachunek: Agnieszka Wojtkowiak 85 1020 4027 0000 1102 0472 2460
Kurs rozpocznie się w podanym terminie przy min.10-osobowej grupie. W przeciwnym wypadku termin kursu zostanie przesunięty o kolejny tydzień lub dwa. Prosimy o zapoznanie się z  regulaminem szkoły.
 
Sprzęt do jogi
Grupy dla początkujących
Regularne zajęcia wg grafiku.
Można dołączyć w dowolnym momencie.
 Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoły.

Studio Sananda Szkoła Yogi

Agnieszka Wojtkowiak

ul. Langiewicza 2/5

61-502 Poznań

Kontakt

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon