Zastępstwa 

.                                   

 Zajęcia odwołane:
.                                         
Joga zespołu

Kurs wstępny jogi   od 07.09 do 28.10

Zapraszamy osoby pragnące rozpocząć praktykę jogi oraz osoby z niewielkim doświadczeniem w jodze.
Zajęcia 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i w środy, w godzinach: 20:15 -21:30. 
Na kurs obowiązują zapisy. Więcej informacji tutaj.

Kolejny kurs wstępny   od 3.11

Od 7 czerwca wznawiamy zajęcia stacjonarne

radością pragniemy powitać Was w przestrzeni Studio Sananda. W szkole obowiązują zasady zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego.
Grupy max.15 osobowe (min. 4 uczestników). To pozwoli zachować zalecany dystans między uczestnikami, aby każdy mógł czuć się komfortowo.
Zapisy
Na zajęcia obowiązują zapisy, minimum 2 godziny przed wybraną sesją
tel./sms: 727478777; 
fb Studio Sananda
(Prosimy o przemyślane zgłoszenia, aby nie zajmować miejsca innym chętnym, wczesną informację o ewentualnej rezygnacji).
Sprzęt:
Wymagana jest własna mata i pasek. Można przynieść swoje pomoce do jogi, np. koc na czas relaksu. Ograniczamy korzystanie ze szkolnych pomocy do jogi z wyjątkiem klocków i krzeseł, które są dezynfekowane po zajęciach.
Bezpieczeństwo:
W szkole dostępne są środki do dezynfekcji rąk i sprzętu. Prosimy o zachowywanie stosownej odległości pomiędzy sobą, aby każdy mógł czuć się swobodnie. W przypadku pogorszonego samopoczucia czy objawów choroby prosimy o pozostanie w domu. Możliwa wtedy praktyka on-line.
Oświadczenie:
Udział w zajęciach jest jednoznaczny z oświadczeniem uczestnika, że nie występują u niej/niego objawy choroby zakaźnej, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie miał kontaktu z osobą chorą lub podejrzaną o zakażenie oraz, że zobowiązuje się do przestrzegania przepisów sanitarnych na terenie szkoły.
 

Studio Sananda Szkoła Yogi

Agnieszka Wojtkowiak

ul. Langiewicza 2/5

61-502 Poznań

Kontakt

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon