top of page

niedz., 25 cze

|

Poznań

Ceremonia dźwięku w przesilenie letnie. Gongi, misy, instrumenty archaiczne.

Tomek Niewiadomy/Organic Art Syntony Sound Medicine

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ceremonia dźwięku w przesilenie letnie. Gongi, misy, instrumenty archaiczne.
Ceremonia dźwięku w przesilenie letnie. Gongi, misy, instrumenty archaiczne.

Czas i miejsce

25 cze 2023, 19:00 – 20:30

Poznań, Langiewicza 2/5, 61-505 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Uwolnij się od bólu, stresu, napięć, zregeneruj się, odpręż, doświadcz dźwięków instrumentów archaicznych i pozwól sobie na podróż... wejrzyj w siebie i otaczającą cie przestrzeń..

PRZESILENIE LETNIE koncentruje się głównie wokół żywioł/elementu OGNIA jak i siłami/mocami związanymi z EMOCJAMI i UCZUCIAMI (ciała astralnego/emocjonalnego) które to wspiera kierunek południa i wszystkie związane z nim siły natury. Archetypem/Symbolem tego okresu jest nasz wewnętrzny Młodzieniec który tak samo jak nasze pozostałe 3 wewnętrzne jakości tj. wewnętrzne dziecko (wiosna), wewnętrzny dorosły (jesień), wewnętrzny starzec (zima) przejawia się właśnie w okresie lata To najdogodniejszy czas do AKTYWIZACJI szeroko pojętej ENERGII z przestrzeni SIŁ WITALNOŚCI UCZUĆ I EMOCJI To właściwy czas „wyżywania/wżywania” się w otaczający nas świat, tj. realizacji, pielęgnowania jak i eksperymentowania własnych/indywidualnych pomysłów w kontekście zdobytej wiedzy/mądrości Ogień to symbol kreacji, płodności, inwencji, wigoru, witalności, dojrzewania, charakteryzujący się w nas jako archetyp naszego wewnętrznego młodzieńca. Przesilenie letnie to Brama Przejścia miedzy okresem dzieciństwa a dojrzewaniem Okres lata a zwłaszcza święto jego przesilenia to nie tylko dogodny czas na uporządkowanie/zharmonizowanie relacji ze swoim wewnętrznym młodzieńcem ale także z rodzeństwem, kuzynostwem, przyjaciółmi i szeroko pojętymi partnerami. Energia lata manifestująca się na zewnątrz nas wskazuje nam w jaki sposób wesprzeć możemy nasze wzorce które właśnie w tym okresie najsilniej wiążą się z tym wszystkim co w nas wzrasta i dojrzewa jako proces "drogi do celu". Dlatego też w tym czasie przy wsparciu dźwięków odprawia się różnego rodzaju rytuały mające na celu wesprzeć energetycznie nasze siły/moce/potencjał uczuciowości, przejawiający się jako emocjonalność serca, a także wszystko to co cykliczne w tym okresie powinno się transformować ku dojrzałości na swojej drodze życia..

POZYCJA CIAŁA W CZASIE SESJI Pozycja uczestnika jest dowolna, leżąca ewentualnie siedząca (w zależności od predyspozycji i chęci uczestnika). Bierny udział uczestnika w zajęciach relaksacyjnych polegający na przybraniu pozycji/postawy wygodnej dla uczestnika, ze wskazaniem wedle możliwości uczestnika na pozycje leżącą. Pozycja leżąca jest wygodna i bardzo bezpieczna. Jest szczególnie korzystna dla tych, którzy mają słaby kręgosłup, zaburzenia równowagi lub inne dolegliwości uniemożliwiające przyjęcie do relaksu np. pozycji siedzącej.

PROGRAMOWANIE - TECHNIKI WYOBRAŻENIOWE/AFIRMACJA Afirmacja/wizualizacja jest doskonałym sposobem na urzeczywistnianie tego co by się chciało w życiu osiągnąć. Pojęcie to dotyczy zazwyczaj zdań wpływających na poziom samoakceptacji. Afirmować pod kątem własnej osoby to stymulować rozwój osobisty, poprzez akceptację siebie i wszystkiego, co się z sobą wiąże. Polega na wyobrażaniu sobie, powtarzaniu pozytywnych twierdzeń słownie czy tez w myślach na temat wszystkiego, co ma prowadzić do identyfikacji z ich treścią. Afirmacja jako psychotechnika wykorzystuje mechanizm autosugestii i medytacji w celu wzmacniania poczucia samorealizacji u osoby ją stosującej.

Podczas sesji dobrze jest mieć ze sobą wodę do picia, matę i coś do przykrycia się.

PRZECIWWSKAZANIA: - rozrusznik serca, wszelkie wstawki mechaniczne w ciele, silne stany depresyjne. Szczególna ostrożność przy epilepsji.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: Sananda: tel. Aga: 727 478 777

WSTĘP: 60 zł

PROWADZĄCY Tomasz Niewiadomy/Organic Art. Syntony - https://organicartsyntony.wordpress.com/kontakt/, https://organicartsyntony.wordpress.com/, https://www.facebook.com/OrganicArtSyntony/, Niburu Project - https://www.facebook.com/Niburu-Project Pracownia i działania na rzecz osób niepełnosprawnych - http://www.ostoja.org.pl/.../40-pracownia-muzykoterapii

Zapraszamy :-)

Share This Event

bottom of page