top of page

sob., 03 gru

|

Poznań

Ceremonia Prawdy: krąg, kakao, ecstatic dance

Klucze na drodze do prawdy

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ceremonia Prawdy: krąg, kakao, ecstatic dance
Ceremonia Prawdy: krąg, kakao, ecstatic dance

Czas i miejsce

03 gru 2022, 18:00 – 21:00

Poznań, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

O wydarzeniu

     Serdecznie zapraszamy  na spotkanie, które  nakieruje nas w głąb naszych serc, tak byśmy mogli przyjrzeć  się temu, co prowadzi nas na ścieżce życia.  Na spotkanie w akceptującej , pełnej miłości atmosferze przy odżywczym ceremonialnym kakao zapraszamy wciąż poszukujących swojej prawdy, pragnących rozświetlić swoje życie i odnaleźć głęboką ufność, że wszystko co się wydarza, nam służy. Pozwala zdejmować zasłony naszych umysłów i prowadzi do poddania się sile naszych serc. Zwieńczeniem spotkania będzie ekstatyczny taniec dusz. Zatapiając się w tańcu pozwolimy ułożyć  się w sobie nowym odkryciom, nowym ideom, nowemu widzeniu świata.

Rozmowę w kręgu: KLUCZE NA DRODZE DO PRAWDY z dojrzałością serca poprowadzi Paweł Tomkiewicz

CEREMONIALNE KAKAO przygotuje Pola Myszkowska  

    "Pokarm Bogów", święta roślina Majów i Azteków, wspomaga ciało oraz ducha, otwiera serce, stymuluje mózg i pomaga pracować z emocjami. Ten aromatyczny, czekoladowy napój zawiera w swoim składzie dobrze przyswajalne substancje czynne, rozjaśniające umysł, lekko pobudzające, skutecznie poprawiające samopoczucie oraz duże ilości związków mineralnych, m.in. cynk, żelazo, magnez i potas, dzięki czemu zachowuje wysoką wartość odżywczą. Dobrze wpływa na budowę elementów krwi, dotlenienie i regenerację. Takie kakao różni się smakiem od kakao, które znamy ze sklepów. Jest gęste, tłuste i bardziej wyraziste.  Tradycja picia ceremonialnego kakao sięga czasów Majów i Azteków. Wierzono, że napój uzyskiwany z ziaren kakaowca ma magiczne moce, oczyszcza ze złej energii, pozwala połączyć się z matką naturą i ułatwia kontakt z bóstwami.  Tradycja ta przetrwała do dziś i stanowi potężny środek otwierający czakrę SERCA, pomagający wejść w głębokie połączenie z bliskimi nam osobami oraz w intymny związek z własnym wnętrzem, emocjami i uczuciami. Cudownie wspiera praktykę medytacji, jogi, wewnętrzny rozwój oraz połączenie z Wyższym Ja.  Częścią ceremonii jest ustanowienie INTENCJI, którą w duchu miłości pragniemy wprowadzić w życie.  Ceremonia kończy się tańcem, podczas którego kakao aktywuje się w ciele i Sercu.

ECSTATIC DANCE - Tui Teras (Krzysztof Gruszczyński)

    Ecstatic dance jest formą praktyki tanecznej w bezpiecznej przestrzeni, której celem jest doświadczenie uczucia błogości, otwartości, czy ekstazy. Wywołanie stanu uniesienia, aktywowanie radości, uwalnianie napięć z ciała. Odnalezienie własnego rytmu i poczucia wolności, poruszając się bez zasad czy ocen.

    Tui Teras w swoich muzycznych selekcjach, podróżuje pomiędzy orientalnymi melodiami, głębokimi bębnami, zwiewnymi pieśniami i całą resztą przestrzeni wprawiających ciała w ruch. Ecstatic Dance z Tui Teras, to ekstatyczna podróż, w przepływie muzycznych fal, w efekcie której nastąpi pełnia zmysłów. DJ set w oparciu o rytmicznie dryfujące melodie - szybsze, wolniejsze, ciche i głośniejsze.

Koszt: 

120 zł dla regularnych bywalców Studio Sananda;  

140 zł dla pozostałych uczestników

 Zapisy: 

w recepcji lub tel./sms 727 47 87 77

 

Serdecznie zapraszamy 😊

Share This Event

bottom of page