top of page

pon., 10 sty

|

Poznań

Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak
Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak

Czas i miejsce

10 sty 2022, 20:15 – 16 lut 2022, 21:30

Poznań, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na kurs wstępny jogi metodą BKS Iyengara:

- jeśli nigdy nie praktykowaliście jogi; - jeśli posiadacie tylko niewielkie doświadczenie w jodze; - jeśli praktykujecie inną metodę jogi; - jeśli dotąd praktykowaliście tylko online.

Kurs obejmuje 12 sesji, które odbywać się będą 2 razy tygodniu: w poniedziałki i w środy​ w godz. 20:15 - 21:30 Metodą BKS Iyengar’a charakteryzuje precyzja, metodyczność nauczania oraz indywidualne podejście do ucznia dzięki wykorzystaniu pomocy takich jak klocki, koce, wałki, paski. Pierwsze 6 zajęć to przewaga pozycji stojących, poznawanie kształtu poszczególnych asan oraz podstawowych akcji w pozycjach. Następnie pojawia się więcej asan z innych grup: łagodne wygięcia, skręty, skłony, pozycje brzuszne oraz przygotowania do pozycji odwróconych. Każde zajęcia zawierają asany regeneracyjne i zakończone są kilkuminutowym relaksem.

Kurs prowadzi: Agnieszka Wojtkowiak, nauczycielka jogi metoda Iyengara w stopniu Intermediate Junior III (level III) https://www.studiosananda.pl/nauczyciele

KOSZT: 2 x 165 zł (jak za karnety na 6 wejść) lub 1 x 310 zł (opłata jednorazowa za obie części) Całość lub pierwsza rata płatne przed pierwszymi zajęciami przelewem lub w studio, druga rata przed siódmymi zajęciami tj. 31.01 Osoby korzystające z Medicover Sport wpłacają kaucję 100 zł. Kaucja zwrócona zostanie w całości po zakończeniu kursu, jeżeli uczestnik wykorzysta wszystkie zajęcia. Nie zwracamy kosztów za zajęcia niewykorzystane. Nieobecność można odrobić w ciągu 2 tygodni po zakończeniu kursu na grupie początkującej lub ogólnej. ​ ZAPISY: w recepcji szkoły, tel/sms: 727 47 87 77 lub na fb Studio Sananda – Szkoła Yogi.

ZADATEK: 100 zł płatny w recepcji gotówką lub przelewem na rachunek: 

Agnieszka Wojtkowiak 85 1020 4027 0000 1102 0472 2460

W przypadku nieuzbierania się grupy termin kursu zostanie przesunięty o kolejny tydzień lub dwa. Maksymalna ilość uczestników pozwala na zachowanie 2 m odstępów między osobami. Wskazane jest posiadanie swojej maty. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoły. https://www.studiosananda.pl/regulamin Serdecznie zapraszamy

Share This Event

bottom of page