top of page

śr., 29 cze

|

Poznań

Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak

prowadzony metoda Iyengara

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak
Kurs wstępny jogi z Agnieszką Wojtkowiak

Czas i miejsce

29 cze 2022, 20:15 – 18 lip 2022, 21:30

Poznań, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na wakacyjny kurs wstępny jogi metodą BKS Iyengara - jeśli nigdy nie praktykowałaś/eś jogi; - jeśli posiadasz tylko niewielkie doświadczenie w jodze; - jeśli praktykujesz inną metodę jogi; - jeśli dotąd praktykowałaś/eś tylko online.

Metodę BKS Iyengar’a charakteryzuje precyzja, metodyczność nauczania oraz indywidualne podejście do ucznia dzięki wykorzystaniu pomocy takich jak klocki, koce, wałki, paski.

W wariancie wakacyjnym (ze względu na wyjazdy) kurs obejmuje 6 sesji, które odbywać się będą 2 razy tygodniu: w poniedziałki i w środy​ w godz. 20:15 - 21:30.

Wakacyjne kursy będą wzajemnie się uzupełniać. Będą tak skomponowane, aby zapoznać uczestników z kształtem poszczególnych asan oraz podstawowymi akcjami w pozycjach. Pojawią się asany stojące, łagodne wygięcia, skręty, skłony, pozycje brzuszne oraz przygotowania do pozycji odwróconych. Każde zajęcia zawierać będą asany regeneracyjne i kończyć kilkuminutowym relaksem.

KURS PROWADZI: Agnieszka Wojtkowiak, nauczycielka jogi metodą IYENGAR® w stopniu Intermediate Junior III (level III) posiadająca certyfikat marki przyznawany przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce https://www.studiosananda.pl/nauczyciele https://joga.org.pl/certyfikat-marki.html

KOSZT: 175 zł Zadatek: 75 zł płatny przelewem na rachunek: Agnieszka Wojtkowiak 85 1020 4027 0000 1102 0472 2460 Pozostała część płatna przed pierwszymi zajęciami przelewem lub gotówką w studio. Osoby korzystające z Medicover Sport wpłacają kaucję 75 zł. Kaucja zwrócona zostanie w całości po zakończeniu kursu, jeżeli uczestnik wykorzysta wszystkie zajęcia. Nie zwracamy kosztów za zajęcia niewykorzystane. Nieobecność można odrobić w ciągu 1 tygodnia po zakończeniu kursu na grupie początkującej lub ogólnej. ​ ZAPISY: w recepcji szkoły, tel/sms: 727 47 87 77 lub przez fb Studio Sananda – Szkoła Yogi. W przypadku nieuzbierania się grupy termin kursu zostanie przesunięty o kolejny tydzień lub dwa. Maksymalna ilość uczestników pozwala na zachowanie 2 m odstępów między osobami. Wskazane jest posiadanie swojej maty. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoły. https://www.studiosananda.pl/regulamin Serdecznie zapraszamy

Share This Event

bottom of page