top of page

wt., 23 lip

|

Poznań

Obudź swoje piękno - joga twarzy

Obudź swoje piękno - joga twarzy
Obudź swoje piękno - joga twarzy

Czas i miejsce

23 lip 2024, 20:15 – 21:30

Poznań, Mariana Langiewicza 2/5, 61-505 Poznań, Polska

Goście

O wydarzeniu

"Wiem, że chcesz czuć się piękna i zadbana niezależnie od wieku i momentu w swoim życiu, nawet jeśli głośno tego nie mówisz. Wiem, że chcesz czuć się dobrze we własnej, gładkiej, miękkiej i sprężystej skórze. Wiem to, bo jestem przekonana, że piękno jest Twoim przyrodzonym darem, z samego faktu bycia kobietą. Czasem tylko trzeba włożyć trochę (całkiem przyjemnej) pracy aby uaktywnić jego pełen potencjał.

Jeśli to czujesz, zapraszam na praktykę jogi twarzy."

Yogatwarzy® to metoda, która od 2016 roku podbija serca Polek. Powstała dzięki 12 latom badań rytuałów pielęgnacyjnych kobiet na pięciu kontynentach, przeprowadzonych przez jej twórczynię, Olgę Szemley. Składa się z ćwiczeń i automasażu, które są naturalnymi, skutecznymi i udowodnionymi naukowo metodami dbania o urodę i zdrowie. Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest napięcie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni. Bo mięśnie nie kończą się na obojczykach. Wpisuje się w ideę slow&smartageingu dzięki szacunkowi dla własnych, niepowtarzalnych rysów twarzy. Proponuje wszechstronnie pielęgnacyjne działania, które nie tylko upiększają, ale wspomagają zdrowie i nierzadko są terapią dla duszy!

W czasie praktyki pod czułym okiem instruktorki Yogatwarzy® nauczysz się jak samodzielnie:

- wygładzać i ujędrniać skórę twarzy, szyi i dekoltu, - spłycić istniejące zmarszczki i zdecydowanie opóźnić pojawienie się kolejnych, - zlikwidować opuchlizny, - rozluźnić napięcia mięśniowe, - nauczyć się z szacunkiem traktować swoją twarz. - otrzymasz wskazówki pielęgnacyjne i zdrowotne, podczas mini – wykładów.

Czas trwania: 75 min. Inwestycja: 70 zł 

Zapisy w studio lub sms 727478 777

Przed zajęciami proszę zadbaj o:

- twarz bez makijażu (można zmyć na miejscu) - związanie włosów - odkryty dekolt - ściągnięcie biżuterii

Zapewniam:

- olejek do masażu - akcesoria do masażu i ćwiczeń

Na miejscu będzie można zakupić akcesoria do automasażu i produkty z linii Yogattractive.

Prowadząca: Magdalena Gil – certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą Yogatwarzy®, opracowanej przez Olgę Szemley. Jest to jedyna metoda w Polsce, która posiada certyfikat FizjoPolska. Zapraszam Cię do wspólnej podróży ku odkrywaniu Twojego piękna, dzięki pielęgnacji, jodze twarzy, technikach automasażu oraz wspieraniu zdrowia fizycznego, a także emocjonalnego i psychicznego, ponieważ człowiek jest całością! Moją misją jest zmotywowanie i zainspirowanie Cię do czułego dbania o swoją twarz każdego dnia, ponieważ dzięki temu szybko zobaczysz wspaniałe rezultaty www.magdalenagil.pl

Share This Event

bottom of page