top of page

sob., 28 maj

|

Poznań

Świadomy taniec

Medytacja w ruchu

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Świadomy taniec
Świadomy taniec

Czas i miejsce

28 maj 2022, 10:30 – 11:45

Poznań, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy Cię w przestrzeń, w której czas zwalnia, myśli cichną, a ciało odpoczywa. 

W delikatnym, swobodnym ruchu będziesz mieć okazję wsłuchać się w siebie, uwolnić nagromadzone napięcia, przywrócić wewnętrzną równowagę i odetchnąć we własnych ramionach. 

Dołącz do nas i pozwól sobie po prostu być i czuć. We wspólnym ruchu wykorzystamy podstawowe techniki poszerzania świadomości poprzez pracę z ciałem, a także praktykę uważności i taniec intuicyjny. Nie przejmuj się swoją kondycją, czy tanecznymi umiejętnościami. Świadomość tańca to zajęcia dla każdego, kto pragnie zrobić coś dobrego dla swojego ciała, umysłu i duszy.

Termin: soboty 10:30 - 11:45

Koszt: pojedyncze zajęcia lub wejścia z karnetów zgodnie z cennikiem.

Zajęcia poprowadzi Joanna Dorębska - psycholożka, artystka i podróżniczka. Swoją pracę opiera na doświadczeniu zawodowym oraz wiedzy z zakresu psychologii, terapii tańcem i ruchem, filozofii, antropologii i naturoterapii, które nieustannie zgłębia i poznaje. Taniec i praca z ciałem towarzyszą jej w różnych formach takich jak joga, taniec współczesny, hoop dance, taniec brzucha, taniec intuicyjny, 5 Rytmów i wiele innych od ponad 10 lat i z pasji stały się osią jej artystyczno-zawodowej działalności, poprzez którą pragnie wspierać innych w głębokim poznaniu i realizacji siebie.

Share This Event

bottom of page