top of page

niedz., 27 wrz

|

Studio Sananda

Technika Vinyasy

Pierwszy z cyklu warsztatów z Sylwią Bajerlein poświęcony będzie bezpiecznemu wykonywaniu wygięć do tyłu w praktyce Vinyasy.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Technika Vinyasy
Technika Vinyasy

Czas i miejsce

27 wrz 2020, 16:00 – 20:00

Studio Sananda, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Pierwsze ze spotkań poświęcone będzie bezpiecznym wygięciom w tył.  Kolejne (25.10 oraz 29.11) dotyczyć będą innych grup asan. Podczas praktyki zwolnimy tempo, pomożemy sobie nawzajem i przeskanujemy swoje ciało tak, żeby zrozumieć istotę powiedzenia "czasem mniej znaczy więcej". Każde spotkanie cyklu technika vinyasy będzie otwierała pranayama.     

KOSZT: 50 zł 

 

ZAPISY: w recepcji szkoły, przez fb Studio Sananda, sms: 727 478 777 

 

Sylwia o sobie: Jako miłośniczka dynamizmu i sportów wytrzymałościowych, gdzie zdrowie schodzi na drugi plan na jogę trafiłam z poważną kontuzją stawu kolanowego w 2010 roku. To ona nauczyła mnie tego, że między bodźcowaniem ciała do lepszych efektów a odpuszczaniem trzeba łapać balans, który każdego dnia jest w innym miejscu. Po wielu latach ćwiczeń metodą Iyengara i poznawaniu wszelkich nurtów jogi postanowiłam połączyć to, co w jodze cudowne (ruch) z tym, co moje ciało wciąż dobrze pamięta (dynamizm). W swoich zajęciach bardzo duży nacisk kładę na oddech i płynne poruszanie się pomiędzy asanami. Doświadczenie: Vinyasa Yoga kurs nauczycielski RYT200 Liczne warsztaty prowadzone metodą Iyeangara - między innymi z Nataszą Moszkowicz, Ewą Wardzałą, Konradem Kocotem. Warsztaty z anatomii i fizjoterapii z Mateuszem Stańczakiem. I wiele wyjazdów, które uczyły mnie oswajania się ze swoimi lękami w jodze. Serdecznie zapraszamy :-)

Share This Event

bottom of page