top of page

sob., 21 sty

|

Poznań

Warsztat z Nataszą Moszkowicz: Poznanie rozróżniające

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat z Nataszą Moszkowicz: Poznanie rozróżniające
Warsztat z Nataszą Moszkowicz: Poznanie rozróżniające

Czas i miejsce

21 sty 2023, 12:30 – 22 sty 2023, 14:00

Poznań, Langiewicza 2, 61-505 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Moc, jaką odsłaniamy i potęgujemy w sobie dzięki praktyce, jest dwojaka. Jest z jednej strony mocą widzenia i czucia - oczyszczania filtrów przeświadczeń, przekonań, nieweryfikowanych intuicji dotyczących obrazu nas samych, relacji, które tworzymy i świata, w którym żyjemy. Z mocą tą wzrasta umiejętność tworzenia przestrzeni, oddzielania tego, co jest od pragnienia, by było inaczej lub osądu, że być jakieś powinno. Łagodzimy cierpienie choroby spraw biegnących niepojętym dla nas torem, w niezgodzie z widzeniem naszego umysłu. Z drugiej strony moc poznania rozróżniającego wiąże się z dyscypliną uważnego działania na rzecz świadomości. Z trenowania miary i rozwagi służących regulowaniu przepływu, kumulowaniu i celowemu korzystaniu z życiowej energii. Cielesne ożywienie i fizjologiczna równowaga zwiększają zdolność postrzegania zjawisk w ich prawdzie i złożoności - przejrzyście i współczująco.

II.17 draṣṭr̥-dr̥śyayoḥ saṁyogo heyahetuḥ - Mylenie źródła naszych spostrzeżeń, jakim są poruszenia osobowej świadomości z postrzeganą rzeczą/zjawiskiem/zachowaniem/sytuacją jest przyczyną cierpienia. II.26 viveka-khyātir-aviplavā hānopāyaḥ - Kondycja ta nazywana jest avidyą, a jej jedynym środkiem zaradczym jest spójne i konsekwentnie stosowanie poznania rozróżniającego.

Sobota: 13:00 - 18:00 w tym przerwa (ok. 20 min) 

Niedziela: 10:00 - 13:00

KOSZT: 330 zł

ZADATEK: 130 zł płatny na rachunek: Agnieszka Wojtkowiak 85 1020 4027 0000 1102 0472 2460 ; 

w tytule przelewu: „Warsztat z Nataszą” W przypadku rezygnacji po 15.01 zadatek jest bezzwrotny. Warsztat dla osób praktykujących regularnie przez minimum pół roku.

ZAPISY: fb lub tel./sms 727 47 87 77

O NATASZY: nauczycielka jogi według metody Iyengara® w stopniu Senior Intermediate I. Praktykuje od 18 lat. Poszukująca z natury. Z wykształcenia filozof i religioznawca. Z zamiłowania pisze, tłumaczy, fotografuje, inspiruje, organizuje, powołuje… Współtworzy Krakowski Warsztat Jogi, w ramach którego prowadzi Nauczy-cielski Program Szkoleniowy. Studiuje regularnie w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (Pune, Indie), oraz pod okiem nauczycieli stopnia Advanced. Działaczka i egzaminator Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Serdecznie zapraszamy :-)

Share This Event

bottom of page