top of page

Misy Tybetańskie 

20200531_200322.jpg

Masaż misami dźwiękowymi

Danuta Preuss       tel. 665557075
ukończyła pełny cykl Szkolenia Masażu Dźwiękiem Misami Terapeutycznymi i Gongiem Wietrznym otrzymując Tytuł Masażysty Dźwiękiem. Szkolenie i praktykę rozpoczęła w 2014 r. 
Masaż wykonywany jest certyfikowanym Misami Dźwiękowymi ACAMA. Dźwięk i fala akustyczna mis wnika w ciało, powoduje wibrację komórek przywracając im stan naturalnej równowagi i pobudzając organizm do samoregeneracji.  

Masaż Misami Tybetańskimi jest przeznaczony dla wszystkich osób potrzebujących relaksu . Szczególnie skuteczny dla osób przemęczonych, przepracowanych, zestresowanych. Specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, przejście od stanu beta (aktywność) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza). Terapia wyraźnie poprawia nastrój i nastawienie do życia. W wyniku tego nabieramy poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. W momencie wyciszenia myśl płynie swobodnie, a organizm wraca do równowagi. Możemy pozbyć się niszczących emocji, odzyskać spokój, intuicję, jasność umysłu. Masaż wspomaga przepływ energii witalnej, pomaga w dolegliwościach bólowych, reguluje pracę układy hormonalnego, usuwa napięcia fizyczne i emocjonalne, ożywia wewnętrzne siły samouzdrawiające.

Zabieg odbywa się w pozycji leżącej i trwa ok 1 h. Ubiór, bez metalowych klamr i guzików, powinien gwarantować wygodę. Warto również zdjąć wszelką biżuterię. 

 
bottom of page