top of page
86193439_2778175665593732_72679043378656

Agnieszka Wojtkowiak

 

dyplomowana nauczycielka jogi metodą IYENGARA® w stopniu Intermediate Junior III/level 3

O SOBIE:
Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski prowadzony przez Konrada Kocota, (egzamin  Introductory II), a następnie trzy roczne kursy przygotowujące do egzaminów na stopnie Intermediate Junior I, Junior II oraz Junior III. W 2018 i 2020 r. odbyłam dwa miesięczne staże w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach. Od lat regularnie uczestniczę w konwencjach i warsztatach jogi prowadzonych polskich i zagranicznych nauczycieli. Posiadam Certyfikat jogi metodą BKS Iyengara (CM). Zajęcia jogi prowadzę od 2010 roku. Obecnie jestem prezesem Stowarzyszenia Jogi Iyengar'a w Polsce (SJIP). Regularnie praktykuję i medytuję.
 
Lubię uczyć innych i lubię się uczyć, angażować w nowe doświadczenia, które pozwalają obserwować siebie w różnych okolicznościach. Oprócz wielu warsztatów i konwencji jogi, w których wzięłam udział i wciąż chętnie uczestniczę, ukończyłam kilka certyfikowanych kursów hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui (P. Tomkiewicz, D i J Adamczykowie, Susan P’ainiu Floyd), trzy stopnie Theta Healing (Marianna Bartke) oraz pełny cykl szkolenia masażu dźwiękiem mis terapeutycznych i gongu wietrznego (A. Samek).
 
Kocham bycie w naturze, drzewa, las, ziemię, śpiew ptaków, szum wody, bose stopy, konie i mojego psa. Uwielbiam zanurzyć się w doświadczaniu przyrody, w praktyce jogi i qigong, w tańcu, masażu i siedzącej medytacji. Cenię szczere bliskie relacje, głębokie pogawędki, wolno płynący czas i odważne podążanie za głosem serca.
 
Uczenie jest wypadkową moich zewnętrznych i wewnętrznych doświadczeń przełożonych na język jogi, mojego czucia i rozumienia opanowanych technik i metod pracy z ciałem i pracy z grupą spowitych życzliwością i uszanowaniem drugiego człowieka.

30171018_10155175596282553_7422831351666

Monika Salitra

dyplomowana nauczycielka jogi metodą IYENGARA® w stopniu Intermediate Junior I  /level 2
O SOBIE: 
Jestem nauczycielką jogi i fizjoterapeutką po 5-letnich studiach magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, obecnie studentką w Akademii Osteopatii.
Fascynuje mnie wpływ jogi na ciało i umysł człowieka oraz jej holistyczne podejście do zdrowia.
Na co dzień prowadzę zajęcia oraz pracuję indywidualnie z pacjentami, motywuję ich do zmiany stylu życia i uczę radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu wykorzystując techniki jogi Iyengara.
Zainteresowana jestem również medycyną niekonwencjonalną, szczególnie medycyną chińską i Ajurwedą.

Była prezes Stowarzyszenia Jogi Iyengara   w Polsce.

90968526_2889134721178678_87189783146324

Patrycja Miładowska
 
Dyplomowana nauczycielka jogi metodą IYENGARA w stopniu: level IO SOBIE:
Jogę odkryłam dla siebie 17 lat temu. Najpierw ucząc się z małej książki autorstwa Lecha Kulmatyckiego i wykonując asany samodzielnie w domu. Potem przyszedł czas na praktykę u doświadczonych nauczycieli. Aktualnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego wg metody BKS Iyengara u Konrada Kocota i Kasi Złotkowskiej.
Joga pozwala mi świadomie, z wrażliwością pracować z ciałem, oddechem i umysłem.
To w jodze odnajduję równowagę, spokój, przestrzeń i siłę.

Ada_joga_2020-f_edited.jpg

Ada Prętka

 

Dyplomowana nauczycielka jogi metodą IYENGARA®  (Introductory II  /level  1)

 

 

O SOBIE: 

Z wykształcenia jestem filologiem, studiowałam także psychologię oraz inżynierię oprogramowania. Na co dzień pracuję w firmie IT dbając o jakość oprogramowania.

Z jogą zetknęłam się w 2006 roku w ramach rehabilitacji. Nie spodziewałam się, że zaprzyjaźnimy się na dłużej. Zupełnie niepostrzeżenie joga stała się ważną częścią mojego życia. Znalazłam w niej wytchnienie od codziennego zabiegania, spokój, uważność, odkrywanie siebie na nowo. Zafascynowała mnie jej wszechstronność i różnorodność, holistyczność podejścia oraz możliwości terapeutyczne.

Zajęcia zaczęłam prowadzić w 2016 roku. Jogiczną praktykę pogłębiam uczestnicząc w warsztatach doświadczonych nauczycieli z Polski i zza granicy. Lubię prowadzić zajęcia dla początkujących - obserwować, jak ciała budzą się z uśpienia i ożywiająca energia przepływa coraz swobodniej i coraz głębiej. 

Wolny czas chętnie spędzam na warsztatach jogi i spotykaniach się z przyjaciółmi. Odpoczywam najlepiej na długich spacerach z dala od cywilizacji lub ...na kanapie czytając dobre książki.  

 

“Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości.”    

                                                                                                                                                                                                                            BKS Iyengar

120545993_800312647398547_58681448719372

Ewa Degórska

 

Dyplomowana nauczycielka jogi metodą IYENGARA® w stopniu Introductory II  /level 1

 

O SOBIE:
Joga towarzyszy mi od ponad 10 lat. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski zakończony egzaminem. Posiadam również tytuł Instruktora Fitness w zakresie ćwiczeń psychofizycznych. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli z kraju i zagranicy. Na swoich zajęciach chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczaniem jogi, która podnosi jakość naszego życia i przywraca naturalną równowagę w ciele i umyśle.

11334207_827956517283716_790998051379608

Natalia Mińska

 

Nauczycielka jogi w trakcie szkolenia - level 1 O SOBIE:
praktykuję jogę od 11 lat, obecnie jestem na kursie przygotowującym do egzaminu.
Moją pasją i pracą jest praca z kobietami w okresie okołoporodowym, jako doula towarzyszę w porodach i przygotowuję ciało i umysł do tego wydarzenia.
Joga to moja miłość od pierwszej praktyki. Zachwycił mnie sposób pracy z ciałem, delikatność, szacunek, a przede wszystkim odczuwalne efekty w sferze ciała fizycznego i psychicznego.

Uwielbiam podróżować i spędzać czas z dziećmi. Jestem osobą otwartą, wesołą, pełną energii.

_DSF5037_edited.jpg

Pola Myszkowska
 
Nauczycielka jogi dla dzieci; nauczycielka jogi metodą BKS Iyengara w trakcie szkoleniaO SOBIE:
ścieżką jogi podążam już blisko 9 lat; na co dzień pracuję z dziećmi, ucząc je szacunku do natury  oraz budując w nich świadomość ciała i wewnętrznej siły.
Joga jest dla mnie przebywaniem w stanie równowagi, kiedy serce rytmicznie bije a oddech unosi brzuch i klatkę piersiową, jest również świadomym odczuwaniem – fizycznym, jak i mentalnym, czuciem się dobrze we własnym ciele.
W swojej praktyce oraz w ogóle w życiu wykorzystuję dźwięki płynące z instrumentów o właściwościach terapeutycznych. Na zajęciach jogi dla dzieci wykorzystuję najróżniejsze kreatywne formy ekspresji dopasowane do i wieku i możliwości.
http://polasanka.pl

bottom of page